Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

sobota, 17 stycznia 2009

garść noworocznych wieści...


Wraz z nowym rokiem akcja dla Eweliny rusza ponownie...

  • Tym razem zbiórka pieniędzy dla Eweliny odbędzie się w ramach degustacji organizowanych w Signor Caffetano (Restauracja włoska, przy ul. Armii Krajowej 12, Siedlce).

"Nie tylko przyjemność smakowania"

Styczeń to miesiąc wielu atrakcji w Signor Caffettano. Właściciel oraz współpracujące z tą restauracją firmy zaplanowali cykl degustacji. Miłośnicy dobrego wina, sera, wędlin i deserów będą mieli okazję do uczestniczenia w pełnych wrażeń smakowych wieczorach, które odbędą się w Signor Caffettano. Koszt uczestnictwa w degustacji wynosi 30zł. W ramach tej opłaty będzie można smakować wykwintne specjały oraz wino. Wszystko to w przyjemnym otoczeniu i przy dobrej muzyce. Jednak to impreza nie tylko dla ciała. Ogromną korzyść odniosą z niej również ci, którzy nie będą obecni podczas degustacji. Trzy spotkania - trzy charytatywne zbiórki. Bilet - cegiełka to darowizna dla beneficjentów przedsięwzięcia. Po raz pierwszy zapraszamy Państwa 15 stycznia kiedy będą zbierane pieniądze dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka - Szkolno Wychowawczego w Siedlcach im. Marii Grzegorzewskiej. Przychód z drugiego spotkania, 22 stycznia, przeznaczony będzie Ewelinie Skarżyńskiej, 17- letniej chorej na rdzeniowy zanik mięśni mieszkanki Strupiechowa. Trzecia, ostatnia, degustacja odbędzie się 29 stycznia . Beneficjentem będzie uzdolniony muzycznie Piotr Gozdek.

  • Kolejnym wydarzeniem będzie koncert charytatywny w Łochowie [23.01.09, piątek]
Całość odbędzie się w Łochowskim Ośrodku Kultury. Tym razem dla Eweliny zagrają:
Bimbeer
Od Jutra
Asspirine
Critical Damage

Start g.
18:30, wstęp jedyne 8 zł.

Serdecznie zapraszamy do udziału w powyższych wydarzeniach!

UWAGA: dostępna jest u nas płyta DVD z koncertem dla Eweliny w Warszawie (13.12.08r.) [format video, prawie 2 godziny materiału koncertowego]. Całość została nagrana, zmontowana i wydana metodą "zrób to sam" przez Rafała Szymańskiego. Rafał podarował nam 25 płyt z koncertem. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Rafale!
Jeżeli jesteście zainteresowani płytą to piszcie do nas na e-mail: benefit_dla_eweliny@tlen.pl
Cały dochód w pełni zasili konto Eweliny!