Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

wtorek, 21 grudnia 2010

Co nowego w SMA-ku.. .

Tak jak pisałam wcześniej o inicjatywie założenia Stowarzyszenia dla osób z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni, tak pomysł ten jest w pełni realizowany.

W SMAku kilka nowości.

-Stowarzyszenie ma już swój NIP
-są też pieniądze na rozruch (dotychczas kupiono puszki, pieczątkę, na dniach kupiona zostanie domena, zapłacono za aktualny odpis z KRS).
-zgłosiły się również chętne księgowe, jednak złożono też wniosek do Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości z prośbą o opiekę księgowego (aby on prowadził księgowość w Tychach - tam jest siedziba SMAku).

****
Poza tym jutro do domu. Rano na zajęcia - kolokwium z biofizyki i wykład z anatomii zwierząt. Mam nadzieję, że puszczą nas wcześniej. Po zajęciach jeszcze trochę będę mogła posiedzieć z dziewuszkami a później do domciu. W czasie świąt trochę odpocznę a po świętach mam zapowiedziane już trzy kolokwia.
Dziś pisałam poprawkę z zoologii i w końcu jestem pewna, że zaliczę. Wyników z poprawki z ekologii nie znam, a fizjologii roślin niestety nie zaliczyłam, miałam poprawiać jutro ale nie nauczę się i biofizyki i fizjologii, więc napiszę po świętach.
I to chyba tyle na dziś. Buziaczki. :)

Brak komentarzy: