Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

wtorek, 15 lutego 2011

Prośba o pomoc!

Michałek ur. się 18-10-2005 roku zmaga się z ciężką chorobą nowotworową - neuroblastomą.

""Los nie był dla naszego Misia łaskawy od początku, od pierwszych chwil jego istnienia....
Gdy byłam w ciąży z Michałkiem lekarz stwierdził, że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Ale Michałek urodził się zdrów, lecz tu los rzucił nam kolejną kłodę. Po wykonaniu szpitalnych badań diagnoza zabrzmiała dla nas jak wyrok NEUROBLASTOMA - ciężki złośliwy nowotwór.

Przerażenie, strach, rozpacz to jedyne co odczuwałam. Każdy kolejny dzień walki z chorobą napawa nas lękiem. Michałek ma usunięty guz, przeszedł autoprzeszczep. Teraz przechodzi chemioterapię. Jeszcze długa droga przed nami ale walczymy, ciągle walczymy."

Rodzina mieszka na dawnych terenach pegeerowskich. Mama nie pracuje, tata dorabia w czasie kiedy Michaś jest w domu, o stałej pracy dla niego na tym terenie nie ma co marzyć. W domu jest jeszcze dwoje dzieci.

W sumie rodzina na życie ma ok. 900 zł. Mama Michała nie ma możliwości iść do pracy. Ciągłe pobyty w szpitalu, szczególna opieka nad Michałkiem pozbawia ją tej możliwości. Tata Michasia gdy maluszek z mamą jest w szpitalu musi zajmować się pozostałą dwójką rodzeństwa, a ich pobyty w szpitalu są częste 2 tygodnie co 2 tygodnie."
Jeśli chcieliby Państwo pomóc, wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja z Uśmiechem
ul. Paderewskiego 11 lok. 39
25-001 Kielce

BZ WBK
nr. konta: 20109020400000000108873169
Koniecznie z dopiskiem "dla Michałka"


Można również pomóc Michałkowi kupując kalendarz na 2011 rok. Cena kalendarza jest niewielka a Jemu bardzo potrzebny jest każdy grosz! Aukcję możecie zobaczyć tutaj. Nie bądźcie obojętni!

Brak komentarzy: