Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

czwartek, 3 marca 2011

Robiąc coś dobrego dla kogoś - nie myśl czy on by to zrobił dla Ciebie.

Korzystając z okazji, że mam chwilkę piszę Wam co u mnie. :)
Może zacznę od tego co było wczoraj ;)
Wróciłam z zajęć, posiedziałam przy laptopiku i po godzinie 18 G. wpadł na pomysł żeby iść na spacer. Hmm. w sumie fajna propozycja gdyby nie to, że troszkę mroziło, ale nic tam. Ola napisała smska do koleżanki czy idzie z Nami. No i tak w piątkę, (J. wzięła jeszcze kolegę K.) poszliśmy na spacer, bez celu.
Chodziliśmy tak ponad godzinę i nagle J. wpadła na pomysł żeby iść na karaoke. Ja z Olą, co dziwne, nie miałyśmy ochoty iść, ale w sumie mało do powiedzenia miałyśmy, więc i tak byłyśmy zmuszone. ;)
Jednak, co jak co tego Nam było trzeba :) Brakowało Nam tego. Długo nie byliśmy, bo niecałe dwie godzinki, ale Nasz wypadzik, a raczej śpiewanie moje i Oli zakończyło się wygraną darmowego jedzonka w jednym z barów w Siedlcach. Jednak z tego wszystkiego najlepszy był powrót. Fajnie jest takim późnym wieczorkiem pospacerować. Mimo, tego że mroziło było fajnie. :)

A dziś długo miałam zajęcia, chociaż i tak puścili Nas o 1,5 godziny wcześniej. A później to już zakupy i obiadek.
A tak w ogóle od poniedziałku zaczynam rehabilitację ze szkoły a w niedzielę się dowiem od kiedy zacznę ćwiczyć z Panem J. :) A teraz siedząc z kubkiem gorącej czekolady żegnam się z Wami i zaraz wskakuję do łóżeczka. :)


PeeS. 1. Pamiętacie jak pisałam Wam o Laurce i o blogu Jej Mamy? Na pewno pamiętacie. Teraz jest kolejna prośba. Mama Laurki została zgłoszona do Plebiscytu Kobieta Dekady. To czy wygra zależy od internautów. Głosowanie nie jest płatne. Wystarczy wejść tutaj i oddać głos. :) Z góry dziękuję, bo Mama Laury jest naprawdę niesamowitą kobietą.

PeeS. 2. Kolejna prośba należy do małej Zuzi, która ma 3 latka. Zuzia namalowała śliczny obrazek i chciałaby aby otrzymał on jak najwięcej głosów. :) Pomóżcie sprawić by na buzi Zuzi pojawił się uśmiech i satysfakcja oraz by nie poddała się. Tutaj głosowanie jest trochę bardziej skomplikowane, ponieważ trzeba się zarejestrować, jednak głos nic nie kosztuje. Głosy można oddawać codziennie. Aby obejrzeć obrazek wejdźcie tutaj i odszukajcie rysunek:
Zuzanna Przykaska
3 lata
POMIECHÓWEK

"Zimowe zabawy rodzinki misia Bu".
Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodoba i oddacie jak najwięcej głosów. :)

Moje prośby na dziś się kończą a łóżeczko czeka. :D 
Dobrej nocki Wam życzę. :)

Brak komentarzy: