Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

czwartek, 26 maja 2011

Juwenalia.

W związku z tym, że od wczoraj trwają u Nas Juwenalia (Jackonalia), mamy wolne. Nie mogę powiedzieć, że jakoś szczególnie obchodzę to święto studenckie. Wybieram się tylko dziś na koncert zespołu Myslovitz.
Może gdyby moja grupa była bardziej zgrana wybrali byśmy się na jakiegoś grilla albo coś w tym stylu. Ale mniejsza o to...
Po koncercie przyjeżdża po mnie Brat i wracam na weekend do domu. Opuszczę piątkowe zajęcia, ale nie są one aż tak ważne. A wrócić muszę, ponieważ chcę porobić badania te, które są potrzebne aby wysłać do kliniki Beike. A później oczekiwanie na decyzję i termin.. . I oczywiście akcja zbierania środków na ową inwestycję.
Co do badań to muszę też zrobić badania i załatwić skierowanie na rehabilitację w Konstancinie-Jeziornej.
Dzwoniłam tam chyba z tydzień i dopiero w poniedziałek się dodzwoniłam, a już traciłam nadzieję, że ktokolwiek tam pracuje.. . Mam tylko cichutką nadzieję, że dostanę termin wtedy, kiedy będę chciała, czyli we wrześniu, zaraz przed rozpoczęciem nowego semestru.

To tyle u mnie, na dziś. Jutro zdam relacje z koncertu. Buziaki. :*

PeeS. Informacje dotyczące zbiórki fantów dla Stowarzyszenia SMAk Życia pod adresem: smakzycia@smakzycia.org oraz tutaj.


***
Chciałam też złożyć życzenia z OKAZJI DNIA MAMY. DLA WSZYSTKICH MAM A SZCZEGÓLNIE DLA MOJEJ, ABY SPEŁNIŁY SIĘ WSZYSTKIE UPRAGNIONE MARZENIA. 
MAMO, KOCHAM CIĘ!

1 komentarz:

anKa pisze...

Udanego koncertu zatem;)