Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

czwartek, 9 czerwca 2011

Dni Siedlec 2011.

SIEDLCE - TYLE ZACHWYTU pod takich hasłem obchodzone są DNI SIEDLEC 2011, które rozpoczęły się wczoraj. Dni Siedlec obchodzone są co roku. Będą trwały do niedzieli (12.06). Program przewiduje wiele ciekawych rozrywek. Te najlepsze odbędą się w weekend. W sobotę koncerty zespołów takich jak:
PodobaMiSię,
Upstream,
Velvet,
oraz Monika Brodka. Koncert prowadzony będzie przez znanego chyba wszystkim Conrado Moreno. Na zakończenie sobotnich koncertów pokaz sztucznych ogni. 
Po koncertach w skwerku odbędzie się Polsko-Włoski FESTIWAL TEATRU WODY, ŚWIATŁA, OGNIA i LASERÓW: LASER, STREET and HIP-HOP DANCE: pokaz festiwalu świateł i laserów do muzyki filmowej oraz dance, techno i hip-hop z udziałem tancerzy Teatru Tańca CARO DANCE, finalistów II, III, IV, V i VI edycji YOU CAN DANCE.
W niedzielę m.in:
Polsko-Włoski FESTIWAL TEATRU WODY, ŚWIATŁA, OGNIA i LASERÓW:
Spektakl „Romeo i Julia” finałowy pokaz festiwalu wody, świateł, filmu wodnego i laserów do sztuki Williama Szekspira w przekładzie i reżyserii Damiano Parolini w wykonaniu Teatru Tańca CARO DANCE w choreografii Iwony Orzełowskiej, przekład na j. polski i tłumacznie Irmina Sołowiej, dialogi/dubbing – aktorzy TEATRU ES.


Światła wodne, ogień, lasery ''tańczą' w rytm muzyki. Zmieniają kolory, wysokość. Jest to prześliczny widok.
Wczoraj razem z Paulą i Łukaszem wybraliśmy się na pokazy. Były lasery i coś również nowego i ciekawego. Otóż wyświetlany był film na ekranie wodnym.
Wyglądało to mniej więcej tak, jednak mój aparat nie ukazuje uroku jaki tam był.
Zdjęć z pokazów wodnych wstawiać nie będę, ponieważ nie ma na nich tych emocji, jednak na koniec wkleję krótki filmik. :)
Z okazji siedleckiego święta zrealizowano wideoklip o Siedlcach.

 Piosenka "Siedlce - Miasto Młodości" towarzyszy wydarzeniu i jest oficjalnym hymnem tegorocznej imprezy.

Tak jak obiecałam, filmik z pokazów świateł. Więcej wrażeń z Dni Siedlec napiszę w tygodniu.

Buziaki!

1 komentarz:

AgnieszkaP. pisze...

Zapowiadają się niezłe atrakcje ;) Muzyka filmowa i lasery, to będzie coś niepowtarzalnego... Szkoda, ze za daleko mieszkam i nie wolno mi się poruszać... :D

A Wy? Bawcie się do upadłego :D