Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

niedziela, 23 października 2011

Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto „rozdaje”, kto zdolny jest dawać. - Jan Paweł II

 W ostatnim czasie spotkało mnie wiele dobrego. Wielu ludzi zainteresowało się moim losem. Od wielu dostałam dobre słowo, inni rozpowszechniali mój apel gdzie tylko się dało, a jeszcze inni wpłacali choćby małą kwotę na moje konto.
W takich właśnie momentach powraca wiara w to, że na świecie są ludzie, dla których nie liczy się tylko ich własne "JA". Że są ludzie, którzy poświęcą chwilę tak cennego czasu, czasu który ucieka niezauważony nie dla siebie, nie dla swoich bliskich, ale dla zupełnie obcej osoby.

Wszystkim chciałabym podziękować z osobna, najlepiej w cztery oczy, niestety nie jestem w stanie. Dlatego robię to tutaj, choć wiem, że zwykłe "dziękuję" to za mało.

DZIĘKUJĘ!!!

***
Czekam aż na moje konto zaczną wpływać pieniążki, kiedy wpłynie potrzebna kwota będę mogła wpłacić zaliczkę i ustalić termin przeszczepu komórek macierzystych. Później będę martwić się o resztę potrzebnej sumy.
W związku z tym, ponieważ zbliża się okres rozliczeniowy, proszę Was o przekazanie 1% z Waszego podatku na moje leczenie w Chinach oraz na rehabilitację.

(Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: 0000037904,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy: Skarżyńska Ewelina 2142).


Za najmniejszy grosz dziękuję!
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
-Jan Paweł II

4 komentarze:

Nadwrażliwiec pisze...

Kto jest dobroczynny, będzie wzbogacony, a kto innych pokrzepia, sam będzie pokrzepiony - Przypowieści Salomona 11, 25. To tak w ramach komentarza :) Ale bardzo, bardzo się cieszę z szerokiego odzewu :) Pozdrawiam :)

REwelkaa pisze...

:)

AgnieszkaP. pisze...

Dobro powraca :)

Didi pisze...

Pozdrawiam Cie ciepło z jeszcze ciepłej Hiszanii.........jesteś dzielna i wielka...tak trzymaj...........ach teskno mi za Siedlcami......Didi