Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

środa, 27 czerwca 2012

Razem możemy więcej!

Wakacje. Kolejny, IV już semestr studiów za mną. Jeszcze półtora roku i to, co niedawno zaczęłam, to co było dla mnie czymś nowym, to czego sobie nie wyobrażałam... Bo jak? Jak sama poradzę sobie w akademiku? Jak poradzę sobie na uczelni? Czy na pewno dam sobie radę? A teraz jeszcze chwila i koniec. Jak widać nie ma takich rzeczy, z którymi w życiu sobie nie poradzimy. Wszystkie kłody, które życie rzuca nam pod nogi są do pokonania.
Semestr zakończony pozytywnie, ze średnią ocen 4,4. ;)
Teraz długie wakacje. Od kilku dni nie jestem w Siedlcach a tak naprawdę już mogłabym tam wracać.. .
Mam nadzieję, że te trzy miesiące szybko zlecą i będą ciekawie spędzone. Jak na razie pogoda nie sprzyja.. .

Ejj! Tęsknię za Wami!!!

***
Teraz dwie ważne sprawy:

Sprawa pierwsza:
Dnia 28/07 w Węgrowie odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na moje leczenie. Koncert będzie łączył wiele różnych gatunków muzycznych – od hip hopu/rapu, przez reggae, rock'n'roll, punk rock, aż po klimaty hardcore'owe. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Więcej informacji na facebook'u.
Kto może niech przybędzie!!

Druga sprawa to petycja do Prezydenta Unii Europejskiej. Jest to apel opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy zwracają się do UE z prośbą o wsparcie w walce o poprawę warunków życia osób niepełnosprawnych w Polsce.
Kto może niech złoży podpis i przekażę informację dalej. Im więcej osób podpisze tym większe będzie zainteresowanie mediów. To jedyna szansa by zmienić coś dla osób niepełnosprawnych.


Pamiętajcie: RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Brak komentarzy: