Wszystkie informacje zawarte w blogu są mojego autorstwa. Dotyczą one mojego życia z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!

czwartek, 28 sierpnia 2014

"Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie."

Po raz kolejny przekonałam się jak bardzo życie bywa przewrotne.Wszystkie moje plany trafił szlag. Odnoszę wrażenie, że za dużo od siebie wymagam, za dużo rzeczy zaczynam na raz i nie radzę sobie z tym.
Jednakże plany to tylko plany i nie mam zamiaru się tym zamartwiać, bo znając siebie szybko wymyślę coś nowego.
Póki co pozostawiam Warszawę, chcę wrócić do Siedlec. Studia nie wypaliły, ale będę próbować z pracą.

****
A już w ten weekend kolejny zjazd
Dużo ciekawych wykładów związanych z rdzeniowym zanikiem mięśni, wiele rozrywek oraz najważniejsze spotkanie z ludźmi "po fachu" :) 


1 komentarz:

Nadwrażliwiec pisze...

Oto Polska właśnie... Pracę mają cwaniaki, tacy "sprawni niepełnosprawni" zatrudniani tylko dlatego, że pracodawca nie płaci za nich ZUS-u. A w rzeczywistości często gęsto tacy z nich niepełnosprawni, jak ze mnie ksiądz biskup.
Aktualnie przebywam w kraju, który w Polsce i na Zachodzie uchodzi za zacofany, a niecałe 20 lat temu ludziska się tu dosłownie wyżynały. A jednak da się normalnie otworzyć firmę, jest niższy podatek, ludzie niepełnosprawni i chorzy są traktowani bardzo dobrze, lepiej niż w Polsce, ludzie są życzliwi i nie utrudniają tak życia innym z zazdrości (choć wiadomo, wszędzie są ludzie i ludziska). Cała UE się kończy, oto prawda o tym kolosie na glinianych nogach.
Jeśli masz taką możliwość, polecam Ci wyjazd gdziekolwiek poza UE, byle w Europie - no, i może nie do Rosji.